Eduplan – Education Consultancy HTML Template Web Teması

Açıklama

Eduplan – Eğitim Danışmanlığı HTML Şablonu.
Eduplan, her türlü eğitim merkezleri için mükemmel bir şekilde hazırlanmış minimal ve çağdaş bir HTML şablonudur. Visa danışmanlığı, göçmenlik hizmeti sağlayıcıları, göçmen avukat, danışmanlık, göçmen, denizaşırı işler, koçluk dersleri ile ilgili web siteleri için özel olarak tasarlanmış Eduplan Yurtdışı Eğitim HTML şablonu. Okul, kolej, üniversite veya eğitim merkeziniz göz önünde bulundurularak tasarlanan bu nihai eğitim HTML şablonu, tam bir çevrimiçi eğitim merkezi ve LMS için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Eduplan, eğitim merkeziniz, çevrimiçi kurslarınız veya öğretici web siteniz için harika özelliklerle dolu olduğu için en popüler WordPress LMS eklentisi olan Tutor’u kullanır, ancak kullanımı da çok kolaydır. Öğretmen LMS ile müfredat, kurslar, dersler, sınavlar, ödeme entegrasyonu ve daha fazlasını dahil edebilirsiniz… Bu tema, dünyanın en popüler duyarlı CSS çerçeve bootstrap 5, elementor, html5, css3, jquery ve çok modern teknoloji ile oluşturulur. Birkaç kelimeyle, güçlü, kullanımı kolay çok amaçlı tema. İlk bakıştan itibaren, düzgün geçişler ve animasyonlarla modaya uygun ve enerjik tasarımından etkileneceksiniz. Satın aldıktan sonra, 3+ başlık stiline sahip 3 farklı ana sayfa tasarımından yararlanacaksınız, böylece sitenizi özelleştirmek için her zaman birçok seçeneğe sahip olabilirsiniz. Web siteniz geliştirme için seçeneklerini kullanın!. Umarım her şeyi kapsadım ama bilmek istediğiniz bir şey varsa, yardım etmekten mutluluk duyuyorum.

Eduplan – Education Consultancy HTML Template Web Teması ; Akademi web tasarım görseli, Sınıf web tasarım görseli, Kurs web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Eğitmen web tasarım görseli, Öğrenmek web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-294

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews