Online Education Website Template Web Teması

Açıklama

Edison Online Education, eğitim platformları, kurslar, web seminerleri, eğitim, çalışma, masterclasses, vb. İçin yeni ve canlı bir şablondur. Öğe, hedeflerinize bağlı olarak kullanılabilecek birçok ilginç, tematik öğeye sahip bir kütüphane, tek bir ders sayfası, öğretmenler, SSS, fiyatlar, etkinlikler ve diğer sayfaları içerir.
Edison, web sitenizi oluşturmak için sonsuz olasılıklar sağlayan güçlü ve sezgisel özelliklerle dolu tamamen duyarlı bir şablondur. Dosyalar iyi organize edilmiş ve her öğeyi hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Eison HTML şablonunu kullanarak WordPress, Joomla, Drupal, Muse ve diğer popüler CM’ler için mükemmel eğitim platformunuzu oluşturun.
Çevrimiçi Eğitim Templatehome sayfaları ve düzenleri
Hakkında
Temas
Kurs
Kurslar Listesi
Olaylar
SSS
Dergi
Medya kütüphanesi
Fiyatlandırma
Takım
Tek yazı
404 Çevrimiçi Eğitim Şablonunun Çekirdeği Modern, Hızlı ve Güçlü Bir Bootstrap 5. Bu çerçeve tarafından elde edilen düzen esnekliği, yeni başlayanlar için bile şablona sığmanıza izin verir.
Çerçeveler ve Kütüphaneler Bootstrap 5
Kaydırma Kütüphanesi’nde Animasyon
Fırtına
Google Haritalar
Baget kutusu
Shuffle js
Headroom JS
Tatlı Uyarı 2
Saymak
Özel seç
SimpleParallax.js
Lottie Animation Şablon mükemmel bir şekilde düzenlenir ve yapılandırılır, tüm parçalarını özelleştirmeyi, arka planı ve rengi değiştirmeyi ve küresel tipografiyi yönetmeyi kolaylaştırır. Her düzen sadece bir başlangıç ??noktasıdır – istediğiniz gibi bakmak için stil yapabilirsiniz. CSS dosyalarıyla, şablonun özelleştirmesini basitleştiren ve hızlandıran SASS/SCSS dosyası da alırsınız. HTML kodu temiz ve% 100 geçerlidir ve W3C doğrulayıcı testi için test edilmiştir.
Çevrimiçi Eğitim Şablonunun Özellikleri Bootstrap 5
SEO dostu temiz html 5 kod
Tamamen duyarlı düzenler
Tamamen W3C Geçerli Kod
İki kişi düzeni içerir
Odalar Listesi sayfası içerir
Duyarlı galeri
Modaya uygun renkler ve gradyanlar
PHP komut dosyası işlenebilir iletişim formu içerir
Elements animasyonunu görün ve kaydırıyor
Geliştirici Dostu Kod
Sınırsız yazı tipi simgeleri
Bootstrap UI Hazır
Font Awesome 5 Icomoon tarafından sağlanan simgeler
Hafif ve Hızlı
İyi organize edilmiş dosyalar ve klasörler
Tüm modern tarayıcılarla uyumlu
Kullanımı ve özelleştirmesi kolay
Renk körlüğü simülatöründe test edildi
Tasarım WCAG 2’nin gereksinimlerini karşılıyor
Themeforest alıcıları için altı ay müşteri desteği, şu anda WordPress, Joomla, Drupal’a dayanan benzersiz şablonlar geliştirmek için ayrıntılara, esnekliğe ve performansa büyük önem vererek, deneyimli bir HTML kodlayıcı ile işbirliği içinde yetenekli bir tasarımcı tarafından dikkatlice hazırlandığınız Bootstrap şablonu. , Muse ve diğer popüler CM’ler.
Edison Online Eğitim Şablonu, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca ZIP’yi açmanız ve web sunucunuza yüklemeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Online Education Website Template Web Teması ; Akademi web tasarım görseli, Kurs web tasarım görseli, Uzaktan Eğitim web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Çizimler web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, HTML, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-924

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews