Edumint – LMS, Courses, Education Template Web Teması

Açıklama

Edumint bir Bootstrap 4+ Edumint – Eğitim LMS & Çevrimiçi Kurslar Tepki Şablonu. Amazing UI ve UX deneyimine sahip süper hızlı duyarlı bir eğitim web sitesi oluşturmak için gerekli tüm araçlara ve özelliklere sahiptir. 3 demo
Ve blog, blog-single, kurs, kurs-single sayfa düzenleri ve modern tasarım tabanlı deriler kendi mükemmel web sitenizi oluşturmanızı sağlar. Pahalı Web geliştirme işleminden kaçınabilir ve Edumint – Edumint LMS & Çevrimiçi Kurslar Tepki Şablonunu kullanarak tasarım maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz.
Özellikler3 Ana Sayfa Sayfaları
14 iç sayfa
Kurs sayfası
Kurs Ayrıntıları Sayfası
Eğitmen
Eğitmen Ayrıntıları Sayfası
Blog Sayfası
Blog Ayrıntıları Sayfası
Giriş yap Kayıt Ol
HTML5 / CSS 3 Kullanım
Tamamen duyarlı (birden çok cihazda test edilmiştir)
Pixel Mükemmel Tasarım
Düz tasarım stili
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
Dahil edilen belgeler
Google yazı tipi
SEO Dostu Kod
Özelleştirmesi kolay
*PHP ile iletişim formu
Ve daha fazlası…

Edumint – LMS, Courses, Education Template Web Teması ; Tepki web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Lms web tasarım görseli, Onlicourses web tasarım görseli, Kurs web tasarım görseli, Trav web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-650

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews