İptal ve İade Sözleşmesi

İptal ve İade Sözleşmesi
WPMODUL.COM üzerinden satışı yapılan tüm ürünlerin yayıncı kuruluşudur. Tüm siparişleri en kısa sürede, eksiksiz ve en üst müşteri memnuniyetiyle teslim etmek, internet sitelerinin yayın hayatı boyunca kaliteli hizmet sunmak en önemli görevimizdir.

wpmodul.com internet sitesinden satın alabileceğiniz tüm ürünler yabancı kaynaklardan elde edilen ve sorumluluğu WPMODUL.COM ’a ait olmayan ürünlerdir. Ürünler süre sınırlı indirilen ürünler olduğu için iptal ve iadesi sadece WPMODUL.COM Destek personeli onayı sonrası gerçekleşebilecektir.

Ürünler GNU (Genel Kamu Lisansı) dahilinde satılmakta ve lisans kodları ile birlikte teslim edilmemektedir. Ürünlerin lisans kodlarının bulunmadığı iddia edilerek geri iadesi talep edilemez. GNU olarak satışa sunulduğu açık olarak ürün sayfasında belirtilmektedir.

wpmodul.com internet sitesinde satışı yapılan tüm ürünlerin tanıtım sayfalarında ürünlerle ilgili detaylı bilgi yer almaktadır.

Müşterilerin sipariş öncesi; satış ve hizmet sözleşmesini inceleme, çalışmanın nasıl olacağını bilme ve karşılıklı sorumlulukların neler olacağı hakkında tüm bilgiyi edinme imkânı bulunmaktadır.

Müşteri satın alacağı ürünün hakkında merak ettiklerini whatsapp ya da e-posta yolu ile sormak ve yanılgıya düşmeden satın almak sorumluluğundadır. Hatalı satın almalar için iade yapılamaz.

Sipariş verildikten ve ödeme onaylandıktan sonra ürünler indirilebilir olduğu için ürünlerin iadesi sadece ürünlerin kullanılamaz halde olması durumunda yapılacaktır.

Sipariş verildikten sonraki 10 (on) günlük süre içerisinde, WPMODUL’ün taahhüt ettiği hizmetlerin herhangi bir bölümünü yerine getirmediği durumlarda müşteri siparişini iptal ederse ödenen tüm ücretler banka ve kredi kartı kesintileri dahil müşteriye eksiksiz iade edilir.

10 (on) günü geçen ve WPMODUL tarafından bir eksiği bulunmayan siparişler için ücret iadesi yapılmaz.

Ürünlerin kullanılamaz olduğu durumlar haricinde para iadesi yapılmaz.