Epora – Online Course and Education React, Nextjs Web Teması

Açıklama

Epora – Çevrimiçi Kurs ve Eğitim Reaction, NextJs Şablonu
Epora – Çevrimiçi Kurs ve Eğitim Reaction, NextJS Şablonu Temiz ve Modern Bir React, NextJS, Bootstrap5 Eğitim Şablonu. Herhangi bir üniversite, çevrimiçi kurs, atölye, kolej, okul, anaokulu, kurs merkezi veya her türlü eğitim kurumu için uygundur. Bu React, NextJS şablonu, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenlenmesi ve özelleştirilmesi kolay olan 20+ sayfa dikkatle tasarlanmış bloklarla 03 farklı ana sayfa demosu içerir. Epora – Çevrimiçi Kurs ve Eğitim Reaction, NextJS Şablonu benzersiz eğitim web sitelerinin oluşturulması için mükemmel bir çözümdür.
Bu son derece özelleştirilebilir – tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik – Bootstrap veya Grid 1200px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Epora teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Kaygan ve Bootstrap kaydırıcısı: Kaygan kaydırıcı ile kolayca farklı animasyon efektlerine sahip çarpıcı slaytlar oluşturun.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Epora, IE10+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Tam Özellikler Listreact JS
JQuery olmadan Reactjs
Ücretsiz premium kalite desteği
Bootstrap 5.x üzerinde logo kaydırıcı entegrasyonu
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
SASS CSS
2+ blog stilleri
20+ sayfa şablonu
Güzel ve temiz tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belgeler

Epora – Online Course and Education React, Nextjs Web Teması ; Akademi web tasarım görseli, Antrenörlük web tasarım görseli, Kolej web tasarım görseli, Kurs web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Edulyn web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-47

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews