Echooling – Education HTML Template Web Teması

Açıklama

Echooling, güzel bir tasarıma ve benzersiz özelliklere sahip temiz, modern ve benzersiz bir LMS HTML şablonudur. Bu, eğitim amaçlı web siteniz için en uygun olanı ve çevrimiçi kurslar, üniversite, okul, öğretmen, akademi, kurslar, eğitim, eğitim merkezi, eğitim html, öğrenim, ders, iş, etkinlikler, enstitü, öğrenme, öğretmen ve daha fazla. Yüksek kaliteli 07 önceden inşa edilmiş ev sayfaları ve kurs sayfaları, etkinlik sayfaları, takım sayfaları, referans sayfaları, birden fazla blog düzeni vb. Gibi birçok yerleşik harika iç sayfa ile birlikte gelir.
Şablon Bootstrap 5 tabanlı tasarıma dayanmaktadır, bu nedenle bu şablon% 100 akıcı olacak ve herhangi bir cihazda duyarlı olacaktır.

Özellikler:

7 Demo Ana Sayfa
RTL Desteklendi
25+ HTML sayfası dahil
Tamamen duyarlı tasarım
Bootstrap 5.x ile inşa edilmiş
Google Yazı Tipleri
Blog sayfası dahil
3+ Kurs Stilleri
Çalışan Ajax İletişim Formu Dahil
Google Harita
Google Yazı Tipleri
Etkinlikler Listesi
Giriş/Kayıt Sayfaları
Mobil tarayıcılar uyumlu
Font harika simgeler
W3C Geçerli HTML Kodu
Çapraz tarayıcı uyumlu
Güvenilir Destek
İyi belgelenmiş bu yüzden değiştirilmesi kolay
ve daha fazlası

Echooling – Education HTML Template Web Teması ; Kurs web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Uzaktan Eğitim web tasarım görseli, Öğrenme web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, LESS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-25

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews