E-LEARNING Online Education HTML Template Web Teması

Açıklama

E-öğrenme temiz ve modern bir profesyonel çevrimiçi kurslar html şablonudur. HTML katmanları mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir, bu nedenle özelleştirmek, güncellemek ve değişiklik yapmak kolaydır.
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap 4.101 Ana Sayfa Page6 Inner PageWow Animasyonları100% W3C geçerli360+ html5 ve css3easy ile CustomizeClean DesignSticky Headercommented ve Clean Coderetina Ready.free Google Fonts.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

E-LEARNING Online Education HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Kurs web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Eğitici web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-400

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews