Edukon – Education And LMS React JS Template Web Teması

Açıklama

EDUKON – Eğitim Şablonu kolay ve güncel bir reaksiyon JS, Bootstrap Eğitim Şablonudur. Herhangi bir üniversite, atölye, kolej, okul, anaokulu, yön merkezi veya herhangi bir öğretim kurumu için uygundur. Bu şablon, ihtiyaçlarınıza uygun olarak düzenlemek ve özelleştirmek için pürüzsüz olabilecek 28+ HTML sayfası dikkatli bir şekilde tasarlanmış bloklara sahip 07 Özel Ana Sayfa Demosundan oluşur. Şablon, belirli öğretim web sitelerinin oluşturulması için en iyi cevaptır.
Bu belirgin şekilde özelleştirilebilir-haplarda ve hücre cihazlarında yüksek kaliteli görünür. Net geliştirmenin olağanüstü egzersizini batırdık – öncelikle tamamen Bootstrap veya Grid 1170px’e dayanan inanılmaz internet sitesi formatı oluşturabilirsiniz.

Edukon – Education And LMS React JS Template Web Teması ; Akademi web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Uzaktan Eğitim web tasarım görseli, Guru web tasarım görseli, Öğrenme web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-573

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews