Avarton – Coach Online Courses Template Web Teması

Açıklama

Avarton tamamen duyarlı, benzersiz ve modern tasarlanmış HTML şablonu. Bu HTML şablonu koçluk için kullanılabilir: İş Koçluğu, Yaşam Koçu, Sağlık ve Sağlık Koçluğu, Fitness Koçu, Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu, Liderlik Koçluğu, Kariyer ve Amaç Koçluğu, Sistemik Koçluk, İlişki ve Arkadaş Koçluğu, Aile Koçluğu, Finans koçluğu, manevi koçluk, ebeveynlik koçluğu, iletişim koçluğu, yaratıcı koçluk, görüntü koçluğu ve emeklilik koçluğu. Bu iyi yorumlanmış koddur ve ayrıca kodları düzenli olarak dekore etmiştir, böylece kişi özelleştirmeyi çok kolay bulabilir. Bu paketin ekran görüntüsüne sahip net bir HTML belge dosyası bulunur. Tüm resimler yalnızca demo amaçlı kullanılır, bunlar indirme paketine dahil edilmez.
15 + iç sayfa içerir
Bootstrap 4.x çerçevesi
Devrim kaydırıcısını ekleyin
Çalışma PHP İletişim Formu (İletişim Sayfası)
İçerik tablosu ile standart kod
Geçerli HTML5 / CSS3.
Yeni renk şemaları eklendi.
CSS3 animasyonları.
Gerçekten SEO optimize edilmiş kod.
Çapraz tarayıcı uyumluluğu.
Font Awesome sürüm 5.2.
Kapsamlı belgeler.
Ücretsiz hızlı destek.
Tamamen özelleştirilebilir ve değiştirilmesi kolay.
Tüm dosyalar iyi yorumlar ne alıyorsunuz? Html dosyaları.
CSS, JS Dosyaları, PHP dosyasını destekleme.
Belge dosyası.
FTP UploadOpen FTP yöneticinizi yukarı ve barındırmanıza bağlanın. *
Gerekli dizine göz atın (normalde public_html). *
Mainfile klasörünün içindeki dosyaları yükleyin. *Google yazı tipi ullhttps: //fonts.google.com/specimen/poppins? Preview.text_type = Custom
https://fonts.google.com/specimen/robotoimage kredi
https://www.pexels.com/
https://www.freepik.com/
Tüm resimler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.
Bu, bu şablona dahil olanların sadece bir parçasıdır. Orada çok daha fazlası var, bu yüzden canlı önizlemeyi kontrol etmelisiniz. Bu şablonun özelleştirilmesi hakkında belgelerde yer almayan herhangi bir sorunuz varsa, yorum bölümünde bir soru sormaktan çekinmeyin veya profil sayfamızdaki e-posta formu aracılığıyla doğrudan benimle iletişime geçin.

Avarton – Coach Online Courses Template Web Teması ; Kurs web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Uzaktan Eğitim web tasarım görseli, Öğrenme web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-78

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews