Kidso – Modern Kindergarten HTML Template Web Teması

Açıklama

Kidso-Modern Anaokulu ve Bebek Bakımı HTML şablonu. Gündüz bakımı, okul öncesi ve diğer çocuklarla ilgili web siteleri için bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Şablon, bu şablonun 1170 Bootstrap tabanlı tasarıma dayanmaktadır.
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap 4.11 Ana Sayfa Page12 İç PageWow Animasyonları100% W3C geçerli360+ html5 ve css3easy ile CustomizeClean DesignSticky Headercommented ve Clean Coderetina Ready.free Google Fonts.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Kidso – Modern Kindergarten HTML Template Web Teması ; Akademi web tasarım görseli, Çocuk web tasarım görseli, Bakım web tasarım görseli, Çocuk Bakımı web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Enstitü web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-59

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews