Educal – Education HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Eğitim – Çevrimiçi Kurs ve Eğitim HTML5 Şablonu
Eğitim Şablonu Temiz ve Modern bir HTML5, Bootstrap Eğitim Şablonudur. Herhangi bir üniversite, çevrimiçi kurs, atölye, kolej, okul, anaokulu, kurs merkezi veya her türlü eğitim kurumu için uygundur. Bu şablon, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenlenmesi ve özelleştirilmesi kolay olan 17+ HTML sayfası dikkatle tasarlanmış bloklara sahip 03 farklı ana sayfa demosu içerir. Şablon, benzersiz eğitim web sitelerinin oluşturulması için mükemmel bir çözümdür.
Bootstrap 5’e dayanır ve güçlü kişiler ve abonelik formu ile birlikte gelir. Aynı zamanda bu şablonun herhangi bir ekrana uyması için de tekrar.
Bu şablon çok özelleştirilebilir ve anlaşılması kolay belgelerle birlikte gelir ve destek ekibimiz herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Lütfen onurlu kullanıcı incelemelerimizi kontrol edin. 5 yıldızlı müşteri desteği sağlıyoruz. Böylece, işinizin şablonumuzla iyi çalıştığından emin olabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 4.x Framework: Bootstrap, web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Eğitim teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında eğitim harika görünüyor.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
+2+ blog sayfası
Toplam 17+ sayfa
Abone Olma Formu
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Educal – Education HTML5 Template Web Teması ; Akademi web tasarım görseli, Kursera web tasarım görseli, Dersler web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Sayfa web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-688

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews