Educal – Online Course & Education Vue js Template Web Teması

Açıklama

** Eğitim – Çevrimiçi Öğrenme ve Eğitim Vue JS Şablonu **
Eğitim – Çevrimiçi Kurs ve Eğitim Vue JS Şablonu Temiz ve Vue 3, Bootstrap5 Eğitim Şablonudur. Herhangi bir üniversite, çevrimiçi kurs, atölye, kolej, okul, anaokulu, kurs merkezi veya her türlü eğitim kurumu için uygundur. Bu Vue JS şablonu, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenlenmesi ve özelleştirilmesi kolay olan 17+ sayfa dikkatle tasarlanmış bloklarla 03 farklı ana sayfa demosu içerir. Eğitim – Çevrimiçi Kurs ve Eğitim Vue 3 Şablonu, benzersiz eğitim web sitelerinin oluşturulması için mükemmel bir çözümdür. Ayrıca kod boyunca size rehberlik edecek bir belge klasörü ekledik. Umarım her şeyi kapsadım ama bilmek istediğiniz bir şey varsa, yardım etmekten mutluluk duyuyorum. % 100 duyarlı tasarıma sahiptir ve tüm büyük tarayıcılar ve cihazlarda test edilmiştir.
Özelliklere genel bakış
** Vue JS: ** Vue JS ilerici bir JavaScript çerçevesidir
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Eğitim teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Swiper kaydırıcısı: Swiper kaydırıcısı ile farklı animasyon efektlerine sahip çarpıcı slaytlar oluşturun.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: IE10+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında eğitim harika görünüyor.
Tam özellikler listvue js
Vue JS olmadan jquery
Yapışkan başlık
Ücretsiz premium kalite desteği
Bootstrap 5.x üzerinde logo kaydırıcı entegrasyonu
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
SASS CSS
2+ blog stilleri
11+ Sayfa Şablonları
Güzel ve temiz tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belgeler

Educal – Online Course & Education Vue js Template Web Teması ; Akademi web tasarım görseli, Kolej web tasarım görseli, Dersler web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Uzaktan Eğitim web tasarım görseli, Öğrenme web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-686

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews