Uptown-Event & Conference Responsive HTML5 Templat Web Teması

Açıklama

Uptown bir HTML OnePage Etkinlik ve Konferans Şablonudur. Tamamen duyarlı ve bootstrap tabanlı, düzenlemeniz için kolay. Uptown modern ve temiz tasarımla geliyor. Yaklaşan herhangi bir etkinlik veya konferans yerini ve zamanını ve uygun açıklamayı tanımlamanın mükemmel bir yolu. Kalabalıktan öne çıkın ve iyi bir izlenim bırakın. Ücretsiz güncellemeler ve iyi bir destek alırsınız. Özellikler:
Zarif ve minimal tasarım
HTML5 ve CSS3
Bootstrap çerçevesi
İyi belgelenmiş
Ajax İletişim Formu
Mobil dostu
Kullanımı kolay
Not: Canlı demodaki önizleme görüntüleri şablona dahil değildir.
Lütfen öğemi derecelendirmeyi unutmayın.

Uptown-Event & Conference Responsive HTML5 Templat Web Teması ; Rezervasyon web tasarım görseli, Konferans web tasarım görseli, Etkinlik web tasarım görseli, Yönetmek web tasarım görseli, Sergi web tasarım görseli, Adil web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, LESS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-28

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews