Rockfest – Bootstrap 5 Music Event and Night Club Web Teması

Açıklama

RockFest, müzik etkinlikleri, konserler, festivaller, gece kulübü ve daha fazlası için duyarlı, iyi tasarlanmış ve piksel mükemmel bir şablondur. RockFest, hiçbir zaman güzellik ve modern web sitesi yapmanıza yardımcı olacak birçok stil ve unsura sahiptir. RockFest, HTML5, CSS3, JQuery, Bootstrap, CSS3 animasyonu ve daha fazlası gibi modern teknolojilerle üretilmiştir. 12 yılı aşkın tecrübesi ile her zaman bizden birinci sınıf ürünler almanızı sağlıyoruz.
Özellikler bootstrap 5 çerçeve
3 benzersiz şema
RTL Desteği
Duyarlı Düzenler
Google Recaptcha ile iletişim formu
HTML 5 ve CSS 3
CSS 3 animasyonu
W3C Geçerli HTML Dosyaları
Kaydırmada animasyonlu öğeler
Paralaks arka planı
Hafif yazı tipi simgeleri
Fontawesome, ElegantFont ve ET-LineFont ile entegre
Bootstrap bileşenleri uyumlu
İyi ve yorum yaptı Kodu Kredileri: www.unsplash.com
www.pexels.com

Rockfest – Bootstrap 5 Music Event and Night Club Web Teması ; Sanatçı web tasarım görseli, Kulüp web tasarım görseli, Konser web tasarım görseli, Dj web tasarım görseli, Etkinlik web tasarım görseli, Şenlik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-936

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews