Oomph – Halloween Style One Page Template Web Teması

Açıklama

Lütfen yakında yeni bir modaya uygun ve Cadılar Bayramı için özel olarak yapılan açılış sayfası HTML şablonu hoş geldiniz. Bu ürkütücü şablonu bir parti duyurusu, etkinlik, ürün sunumu, yeni marka lansmanı, kişisel portföy, küçük ajans web sitesi ve çok daha fazlası için kullanabilirsiniz. Özel korkutucu vibe, şık tipografi, benzersiz bölüm geçişleri – Oomph Cadılar Bayramı, müşterilerinizi etkilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Şablon, kullanıma hazır 6 demo sayfası, animasyonlu arka planlar, 2 geri sayım türü ve benzersiz geçişlerle birlikte geliyor!
Herhangi bir cihazda mükemmel görünüyor ve geri sayım zamanlayıcısı, MailChimp entegrasyonu, AJAX iletişim formu, video ve slayt gösterisi ve çok daha fazlası gibi birçok yararlı özelliğe sahip. Ayrıntılı belgeler ve dostça destek, Cadılar Bayramı özelleştirmesini daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale getirecektir.
Şablon featuresscary cadılar bayramı tasarımı
Güzel animasyonlar ve geçişler
Modaya uygun tipografi
Bölünmüş düzen
6 Kullanılmaya Hazır Ürkütücü Demolar
Özel menü ve yükleme animasyonu
4 İçerik Bölümü
Animasyonlu arka planlar
2 stil ile javascript geri sayım zamanlayıcısı
Bootstrap 5 üzerine inşa
Fontawesome ücretsiz simge yazı tipi dahil
Herhangi bir ekran boyutunda mükemmel görüntülenir
Ajax iletişim formunu kullanmaya hazır
MailChimp Abonelik Formu
Özelleştirmesi kolay
Gulp ve Sass tarafından desteklenmektedir
Temiz ve Organize Kod
İyi belgelenmiş lütfen burada kullanılan tüm resim ve videoların yalnızca önizleme amaçları için olduğunu ve bunların ana indirme dosyalarına dahil olmadığını unutmayın.

Oomph – Halloween Style One Page Template Web Teması ; Cadılar Bayramı web tasarım görseli, Korkutucu web tasarım görseli, Karanlık web tasarım görseli, Etkinlik web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, İniş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-442

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews