Huddle – Event booking & Ticketing NEXT.JS, Strapi Web Teması

Açıklama

Huddle, Next.js ve Strapi kullanılarak oluşturulan bir etkinlik rezervasyonu ve bilet uygulamasıdır. Kullanıcıların yaklaşan etkinliklere göz atmasına ve arama yapmasına, ayrıntılı bilgileri ve fotoğrafları görüntülemesine ve bilet satın almasına olanak tanır. Ayrıca, etkinlik organizatörlerinin etkinliklerini yönetmeleri ve bilet satmaları için kullanıcı dostu bir arayüz sağlar. Strapi ve Next.js’in gücü ile etkinlik listelerini ve bilet satışlarını yönetmek için hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir yol sağlar. Kullanıcılar etkinlikleri kolayca bulabilir ve rezerve edebilir ve biletlerini tek bir yerde yönetebilir. Ve organizatörler platformu etkinliklerini tanıtmak ve geniş bir kitleye kolaylıkla bilet satmak için kullanabilirler.
Ana özellikler .JS 13 & Strapi 4.6
Etkinlik listeleri için birden fazla kategori
Strapi arka uçtan getirilen tüm özellik listeleri
Etkinlik satın almak için harici bağlantıyı ekleyebilir
Strapi arka uçtan gelen tüm blog yayınları
Çalışma İletişim Formu
Çevrimiçi Belgeler

Huddle – Event booking & Ticketing NEXT.JS, Strapi Web Teması ; Blog web tasarım görseli, Rezervasyon web tasarım görseli, Etkinlik web tasarım görseli, Olay Listesi web tasarım görseli, Olay Yönetimi web tasarım görseli, Eventticket web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-171

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews