Palun – Personal Portfolio HTML Template Web Teması

Açıklama

Palun, modern, serbest UI / UX tasarımcısı, web geliştiricisi, kurumsal kişi veya çevrimiçi portföye ihtiyaç duyan diğer yaratıcı kişiler için özel olarak yapılmış bir HTML şablonudur. Kod aracılığıyla size rehberlik edecek bir belge klasörü ekledik. Umarım önemli olan her şeyi kapsadım ama bilmek istediğiniz bir şey varsa, yardım etmekten mutluluk duyuyorum.
Site tamamen duyarlı. Bu şablon için Bootstrap 4.x kullandık. 1170px ızgarada varsayılan sınıfları kullanabilirsiniz. Şablon uygun şekilde yorumlanır ve kesilir. Belge W3 doğrulayıcısı tarafından doğrulanmıştır.
Özellikler Dahil
+Bootstrap 4.x’e dayalı
+% 100 duyarlı
+Güzel ve temiz tasarım
+Temiz ve Yorumlanan Kod
+Geçerli HTML5 / CSS3
+Dard Modu Tasarımı
+1 ana sayfa
+2 blog sayfası
+Özelleştirmesi kolay
+Esnek ve çeşitli
+Google Yazı Tipleri
+Geçerli HTML5 / CSS3
+HTML & CSS ve JS dosyaları dahildir
+İnanılmaz 5 Yıldız Desteği
+Ayrıntılı Belgeler

Palun – Personal Portfolio HTML Template Web Teması ; Blog web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Tasarımcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-572

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews