Bunzo – VUE JS Blog Template Web Teması

Açıklama

Bunzo – Vue JS Blog Şablonu
Bunzo, her türlü blog için mükemmel olan bir Vue JS blog şablonudur. Kişisel bir blog yazarı veya iş blog yazarı olun, Bunzo başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Şablon gerekli tüm VUE dosyalarını içerir ve özelleştirilmesi kolaydır.
Bu Vue & Nuxt JS Jamstack Blog Şablonu, Tailwind CSS ve Vue JS tarafından güçlendirilmiştir. Burada. Başsız WordPress kullanılır. Tüm cihazlarda iyi performans gösteren hızlı, hafif ve basit bir blog oluşturmak isteyenler için mükemmel bir seçim olabilir.
Değişkenlerdeki renkleri ve yazı tiplerini düzenleyebilirsiniz. Bunzo da duyarlıdır, yani herhangi bir cihazda harika görünecektir. Peki ne bekliyorsun? Bunzo ile bugün blog yazmaya başlayın!
Bunzo – Vue JS Blog Şablonu Ayrıntılı Açıklama
Tamamen işlevsel, özelleştirilmesi kolay ve tüm cihazlarda harika görünen bir Vue JS blog şablonu arıyorsanız, Bunzo mükemmel bir seçenektir. Bunzo, Vuejs ve Nuxt JS platformlarına dayanır ve Tailwind CSS çerçevesini kullanır. Ayrıca hızlı ve hafif hale getiren jQuery bağımlılığı yoktur.
Jamstack Blog (Headless): Bu şablon Jamstack blogunu kullanır. Sass, Google yazı tipleri ve 1000+ simge yazı tipleri için destek içeren Vuejs tabanlı bir blog şablonudur.
Vuejs Platformu üzerine inşa: Bunzo, makaleler yazmanıza ve bunları dünyayla paylaşmanıza olanak tanıyan bir Vuejs blog şablonudur. Vuejs, sofistike uygulamalar kolaylıkla oluşturmanızı sağlayan güçlü bir platformdur. Bunzo ile, kullanımı kolay ve harika görünen güzel bir blog oluşturabilirsiniz.
NUXT JS Platformu Üzerine Oluştur: NUXT JS, evrensel VUE uygulamaları oluşturmamızı sağlayan VueJS tabanlı bir çerçevedir. Web uygulamaları ve statik web siteleri oluşturmak için kullanılır. Bunzo – Jamstack blog şablonunda NUXT JS platformunu kullandık.
Tailwind CSS Framework: Bunzo Blog Şablonu, Tailwind CSS çerçevesini kullanır. Kullanımı kolaydır ve özelleştirilmesi kolaydır, bu da onu bir sonraki blog projeniz için mükemmel bir seçim haline getirir.
Başsız WordPress kullanın: Bunzo, başsız WordPress ile çalışmak için tasarlanmıştır. Başsız WordPress ile içeriğinizi WordPress CMS’yi kullanarak oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Bu, bir sonraki blog projeniz için mükemmel bir seçim haline getirir.
Bugün Bunzo-Vue JS blog şablonunu deneyin ve profesyonel görünümlü bir blog web sitesi oluşturun. Size kolaylık sağlamak için size özel satış sonrası destek ve düzenli güncellemeler sunacağız.
Bunzo – Vue JS Blog Şablonu Anahtar Özellikleri Jamstack Blog (Headless)
Vuejs Platformu Üzerine Oluştur
NUXT JS Platformu Üzerine Oluştur
Tamamen işlevsel
GraphQL kullanın
Başsız WordPress kullanın
Tailwind CSS çerçevesi
JQuery bağımlılığı yok
SEO dostu sayfalar
3 ev varyasyonu
Sass Desteklendi
1000+ simge yazı tipi (ICOFont)
Google Font dahil
Tamamen duyarlı tasarım
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Hız optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Ücretsiz Güncellemeler

Bunzo – VUE JS Blog Template Web Teması ; Blog web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Başsız web tasarım görseli, Cms web tasarım görseli, Nuxt web tasarım görseli, Nuxt web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-552

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews