Insee – Minimal Portfolio HTMLTemplate Web Teması

Açıklama

INSEE – Minimum portföy şablonu, blogculardan ve serbest çalışanlardan video prodüksiyonuna ve ticari mağazalara kadar yaratıcı portföyler için mükemmel olan eksiksiz ve çok yönlü bir HTML şablonudur. İster bir çalışma, ilham, ürün veya hizmet koleksiyonu sunmak isteyin, bu portföy şablonunda her ayrıntıya sahiptir. 60+ HTML5 Şablonları
5+ eve hazır demolar
Bootstrap 3.x’e göre
Google Web Yazı Tipleri Desteklendi
% 100 duyarlı
Güzel ve temiz tasarım
Temiz ve yorumlanmış kod
Geçerli HTML5 / CSS3
HTML & CSS & JS dosyaları dahildir
Font harika simge
24/7 harika destek
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Insee – Minimal Portfolio HTMLTemplate Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Serbest Çalışan web tasarım görseli, Galeri web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-345

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews