News & Magazine Template Web Teması

Açıklama

SARSA – Haber ve Dergi HTML Şablonu. Özellikle bloglar, spor, moda, bilim, futbol, ??politika, video, seyahat, stil, güzellik, sağlık dergisi siteleri, vb. CSS3, JQuery ve pek çok modern teknoloji. Şablon, Firefox, Chrome, Microsoft Edge gibi tüm cihazlarda ve tarayıcılarda oluşturulur ve test edilir ve herhangi bir sorun olmadan mükemmel çalışır. Şablon ayrıca şablonda yer alan her bölüm için HTML kodunu yorumlamıştır, böylece şablonlarınızı ihtiyaçlarınıza göre kolayca uyarlayabilirsiniz.
Özellik ListBootstrap 5 Izgara Sistemi
Güzel ve temiz tasarım
Temiz ve yorum
08+ ana sayfa düzenleri
Blog Sayfası
Blog Ayrıntıları Sayfası
İletişim Sayfaları
Google Ücretsiz Yazı Tipleri
Kullanılan premium görüntüler
Piksel mükemmel
İyi organize edilmiş katmanlar
Font harika simge
Flat Iconfonts UsedROBOTO (Google Fonts) simgeleri kullanılır (Font Awesome)
(Düz simge) tarafından ücretsiz düz simgeler

News & Magazine Template Web Teması ; Blog web tasarım görseli, Bloglama web tasarım görseli, Başyazı web tasarım görseli, Gazete web tasarım görseli, Moda web tasarım görseli, Sağlık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-168

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews