Giselle-One Page Creative Multipurpose Template Web Teması

Açıklama

Giselle bir HTML OnePage etkinlik yönetimi şablonudur. Tamamen duyarlı ve bootstrap tabanlı, düzenlemeniz için kolay. Giselle modern ve temiz tasarımla birlikte gelir. Herhangi bir etkinlik yönetimi işini veya çok amaçlı sorunları tanımlamanın mükemmel bir yolu. Kalabalıktan öne çıkın ve iyi bir izlenim bırakın. Ücretsiz güncellemeler ve iyi bir destek alırsınız. Özellikler:
Zarif ve minimal tasarım
HTML5 ve CSS3
Bootstrap çerçevesi
İyi belgelenmiş
Ajax İletişim Formu
Mobil dostu
Kullanımı kolay
Not: Canlı demodaki önizleme görüntüleri şablona dahil değildir.
Lütfen öğemi derecelendirmeyi unutmayın.

Giselle-One Page Creative Multipurpose Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Doğum Günü web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Etkinlik web tasarım görseli, Etkinlik web tasarım görseli, Yönetmek web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-29

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews