Event, Conference & Meetup HTML Template Web Teması

Açıklama

Bigevent modern ve güzel bir etkinlik, konferans ve Meetup HTML şablonudur. Her türlü etkinlik, konferans, buluşma, seminer, etkinlik yönetimi, Kongre, toplantı, sergi, iş konferansı web siteleri için uygundur. Gereksinimlerinizi karşılayan göz alıcı özelliklere sahiptir. Bigevent bir bootstrap ızgarası ile yapılır ve herkes için düzenlemeye izin vermek için iyi organize edilmiştir. Estetik his ve bakışla Bigevent, yaratıcılığı her sayfada sadelikle birleştirir.
Bigevent’te, etkinliğiniz için mümkün olan en iyi olay verilerini ve ayrıntıları göstermek için paralel olmayan esneklik ve varyasyonlar sağlamak için en küçük ayrıntıları bile dikkatlice hazırladık.
Arzunuzu tanımaya ve büyük şablon bigevent’imizle yerine getirmeye çalışıyoruz, bu yüzden kesin ihtiyaçlarınızı karşılayan çok çeşitli sayfalar oluşturun. Etkinliğinizi bu şablon aracılığıyla organize ve ayrıntılı hale getirmek için elimizden geleni yaptık.

Event, Conference & Meetup HTML Template Web Teması ; Konser web tasarım görseli, Konferans web tasarım görseli, Dersler web tasarım görseli, Etkinlik web tasarım görseli, Sergi web tasarım görseli, İniş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1188

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews