Unimax | Education HTML Template Web Teması

Açıklama

UNIMAX temiz ve modern bir eğitim HTML şablonudur. Üniversite, kolej, okul, atölye, anaokulu, ders merkezi ve her türlü eğitim kurumu için ideal bir uyum olan temiz ve güzel tasarlanmış bir HTML şablonudur. UNIMAX düzeni, bir dizüstü bilgisayar ekranı, iPad, iPhone, Android mobil veya tablet olsun, her boyutta güzel görünüyor. Amaç odaklı bir tasarıma, duyarlı bir düzene ve özel özelliklere sahiptir. UNIMAX iyi organize edilmiş ve özelleştirilmesi çok kolay. Önümüzdeki birkaç saat içinde sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!
Özellikler: 2 ana sayfa tasarımı
Duyarlı tasarım
Bootstrap 4’e dayanarak
İzotop filtreleme
Ajax İletişim Formu
W3C Doğrulayıcı
JQuery ve CSS3 Animasyonu
Mailchimp hazır
Temiz ve Ultra Modern Tasarım
Geliştirici dostu yorum yaptı
Duyarlı ışık kutusu eklentisi
Çapraz tarayıcı uyumluluğu
900+ yazı simgeleri
Google yazı tipleri ve özel yazı tipleri
Anlaşılması Kolay DocumenationNote: Demo görüntüleri yalnızca indirme dosyasına dahil edilmeyen demo amaçlı kullanılır.

Unimax | Education HTML Template Web Teması ; Akademik web tasarım görseli, Sınıf web tasarım görseli, Dersler web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Etkinlik web tasarım görseli, Enstitü web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1077

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews