Prottasha – Bootstrap Charity Landing Page Web Teması

Açıklama

Prottasha, her türlü hayır kurumu, kar amacı gütmeyen, STK veya bağış tabanlı web sitesi için profesyonel bir HTML5 açılış sayfası şablonudur. Bootstrap çerçevesinin en son sürümüyle yapılır. Prottasha tüm cihazlar için duyarlıdır ve temiz bir görünüm ve his, şık ve modern trend ile tasarlanmıştır. Tonlarca bölüm, 4 farklı ana sayfa, 3 blog sayfası, 3 tek ve blog sayfası ve ve. Prottasha’nın 12 farklı tipte önceden yapılmış renk şeması sınırsız renk çok kolay eklenebilir. ICOFont ve 800+ Google Web yazı tiplerinden 2100+ simge yazı tipleri, yazı tipi simgelerini ve web yazı tiplerini seçmek için size büyük faydalar sağlayabilir. Profesyonel görünümlü hayır kurumu, kar amacı gütmeyen, STK ve minimum maliyetle bağış tabanlı web siteleri elde etmek için Prottasha en iyi seçiminiz olabilir.
Ana özellikler dört ana sayfa düzenini
Tam genişlikli çarpıcı kaydırıcılar
11 HTML Dosyaları
% 100 duyarlı ve tüm cihazlarla uyumlu
Sayfanın her türü eklendi
Bootstrap, HTML5 ve CSS3’ün en son sürümüyle oluşturun
Desteklenen 800’den fazla Google Font
2100+ Icofont Simge Yazı Tipleri
12 benzersiz önceden hazırlanmış kullanıcı arayüzü renk şeması
Ajax doğrulaması ile harika çalışan PHP iletişim formu
Tamamen özelleştirilebilir
İyi optimize edilmiş ve temiz kod
W3C Kodları Doğrula
Çapraz Tarayıcı Desteklendi
Kapsamlı belgeler

Prottasha – Bootstrap Charity Landing Page Web Teması ; Temiz web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Kitle Fonlaması web tasarım görseli, Bağış web tasarım görseli, Etkinlik web tasarım görseli, Temel web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-581

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews