Niyama – Yoga & Gym, Dance HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Giriş “Niyama | Çok amaçlı yoga ve spor salonu, dans psd şablonları ”yaratıcı, benzersiz ve modern bir tek sayfa, çok sayfalı ve çok amaçlı bir şablondur. Niyama, yoga ve yoga merkezleri, yoga kulüpleri, yoga eğitmenleri, spor salonu, dans, meditasyon vb. HTML şablonlarımı beğendiyseniz, lütfen 5 yıldız değerlendirin. Benim için çok yararlı.
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap üzerinde tamamen duyarlı tasarım 4.103 ana sayfa24 İç PageWow Animasyonlar% W3C geçerli360+ html5 ve css3easy ile CSMONECLEAN DesignSticky headercommented ve clean coderetina Ready.free Google Fonts.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Niyama – Yoga & Gym, Dance HTML5 Template Web Teması ; Yaratıcı web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Sağlık web tasarım görseli, Güzellik web tasarım görseli, Modern web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-399

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews