Luxury Shop eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

Lüks Mağaza E -Ticaret HTML Şablonu
Lüks Mağaza-Duyarlı Bootstrap Tabanlı Moda ve Giyim Şablonu özel bir HTML şablonudur. Her şeyden önce, lüks, tüm düzeni muhteşem bir görünüm vermek için renkleri, afişleri ve blokları mükemmel ve güzel bir şekilde karıştırın ve eşleştirin.
Luxury Shop, müşterinizin kalbini hemen yakalamak için en sıcak ve en yeni ürünlerinizi sergilemeniz için büyük bir afişe sahiptir. Bilgi blokları, müşterilerinizin ihtiyaç duydukları bilgileri kolayca bulmaları için güzel ve düzgün bir şekilde görüntülenir.
Lüks Mağaza Tıpkı diğer duyarlı Bootstrap E -Ticaret HTML teması gibi size tanıttığımız, Luxury Shop büyük bir duyarlı web tasarımı ile tasarlanmıştır, bu nedenle web sitesi masaüstleri, iPhone, iPad, akıllı telefon android, tabletler gibi tüm cihazlarda mükemmel bir şekilde görüntülenebilir. Android… Bu, müşterilerin hangi cihazları kullandıkları önemli değil, mağazanıza tutarlı bir görünüm verecektir. Ayrıca, çevrimiçi mağazanızda istediğiniz zaman, her yerde alışveriş yapabilirler. Lüks Dükkan Duyarlı E -Ticaret HTML teması, iş için çok temiz ve modern tasarlanmış bir e -ticaret HTML temasıdır. 12 sütun ızgarası üzerine inşa edildi (1170px)
Özellikler20 HTML5 Geçerli Sayfalar (CSS3)
Farklı Varyasyon Önizlemesi
Lüks Moda (Kadınlar)
Lüks Moda (Erkekler)
Lüks mücevher
Lüks saatler
Lüks şarap dükkanı
Lüks Gadgets Mağazası
Duyarlı kaydırıcı
Mega menü
Gizle Menüsü
Özellik – geçiş, akordeon, sekmeler
Tamamen duyarlı şablon
Güzel JQuery Dosyaları: Duyarlı kaydırıcı, preloader, menü…
Google Web Yazı Tipleri
Büyük modern tarayıcılarla uyumlu
Kullanımı kolay ve özelleştirilmesi kolay
% 100 destek
Tüm dosyalar iyi konumlandırılmış ve organize edilmiş
Kısa kod sayfası dahil
Sayfa Şablonları (Blog, Ana Sayfa, Bize Ulaşın, vb.)
Kraliyet tasarımı
Aktif ve Gemici Seçenekler

Luxury Shop eCommerce HTML Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Klasik web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Moda web tasarım görseli, Mobilya web tasarım görseli, Mücevher web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-247

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews