Becute -Jewelry and Beauty eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

Becute, mücevher, kozmetik ve güzellik için temiz, modern bir e -ticaret html şablonudur. Becute, kozmetik, mücevher veya güzellik mağazanız için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız başlamak için en iyi yerdir. Temiz çizgileri ve güzel tipografisi ile bu şablon, ürünlerinizi, yeteneklerinizi ve uzmanlık alanlarınızı sunmak için kullanımı kolay bir platform sağlar. Becute, yukarıda belirtilen sektördeki herkes için ideal olan temiz, modern ve duyarlı bir HTML şablonudur. Geriye kalan tek şey fantastik bir web sitesi oluşturmanız!
Becute temiz bir koddur ve olağanüstü özellikler ve etkileyici tasarım kullanarak kendi projelerini oluşturmak isteyen geliştiriciler için kolaydır. 3 ana sayfa demosu ve toplam 25+ HTML sayfası vardır. Becute şablonunu kullanarak herhangi bir sorun olmadan web sitenizi hızlı bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, Becute Furniture E -Ticaret şablonu en son teknoloji kullanılarak oluşturulmuştur. Ayrıca, daha fazla işlev çok yakında eklenecektir.
Şablon ÖzellikleriVanilla JavaScript (JQuery Bağımlılığı Yok)
33+ HTML sayfası
7+ ev sayfası
4+ tek ürün tarzı
5+ Mağaza Sayfası
1+ portföy sayfası
4+ blog sayfası
4+ başlık stili
4+ altbilgi stili
30’dan fazla ev bölümü
Son Bootstrap v5.0.2
HTML5, SASS, CSS ve CSS3
Blok Eleman Değiştirici (BEM)
W3C HTML kodunu doğrula
Modern ve Temiz Tasarım
Google Yazı Tipleri
SEO Dostu
Özelleştirmesi kolay
Tamamen duyarlı tasarım
Sepet yapışkanına ekle
Geri sayım ürünü
Hızlı Görünüm Ürün
Ürün Izgarası ve Liste Görünümü
Mega menü
Alt menü
Güzel Offcanvas mobil menüsü
Yapışkan menü
Zoom büyüteç
İstek Listesi sayfası
Tüm tarayıcı Chrome, Firefox, Safari, IE9+, iOS cihazı, iPhone, vb. İle uyumludur.
Geliştirici Dostu Kod
Ve daha fazlası
Ayrıca, daha etkili özellikler yakında geliyor!

Becute -Jewelry and Beauty eCommerce HTML Template Web Teması ; Güzellik web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Makyaj Malzemeleri web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Takı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-354

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews