Marcus – Multipurpose eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

Marcus, temiz ve modern tasarımla çevrimiçi mağaza için en benzersiz çok amaçlı e -ticaret bootstrap html şablonlarım olarak değerlendirildi. Hiç şüphe yok ki, kompleksin işinizi izleyiciler için daha etkileyici ve çekici göstereceğine dair. Izgara sisteminde tasarlanan siteniz tüm ekranlarda keskin görünecektir. Paketimiz 18 iyi organize edilmiş HTML dosyası içerir ve bu şablonla WordPress veya Magento, Shopify, OpenCart veya diğer sistem sitelerine dönüştürebilirsiniz.
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap 4.106 Ana Sayfa Page17 İç PageWow Animasyonları% W3C VALE360+ HTML5 & CSS3EASY ile CustomizeClean DesignSticky Headercommented ve Clean CodeRetina Ready.free Google Fonts.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Marcus – Multipurpose eCommerce HTML Template Web Teması ; Yaratıcı web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Tasarım web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Şablon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-398

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews