Gymer – Health & Fitness Medicine HTML Template Web Teması

Açıklama

Gymer – Sağlık ve Fitness Tıp E -Ticaret HTML Şablonu Tüm cep telefonları, sekmesi ve dizüstü bilgisayarlar gibi her türlü cihaz için tamamen duyarlıdır. Gymer, bir spor salonu oluşturmak ve e -ticaret web sitelerini desteklemek için her türlü özelliği dahil etti. Blog, ek, içerik, özellikler, mağaza sayfası, koleksiyonlar sayfası, kategori sayfası ve tek ürünler sayfası içeren 20+ iç sayfa ve 2+ ev sayfası vardır.
En İyi Özellikler40+ Bölüm
20+ sayfa
1350px ızgara sistem çapında konteyner bölümü
Bootstrap ızgarasını takip edin
Duyarlı tasarım
Google Font Kullanıldı
Piksel mükemmel
Eşsiz, yaratıcı, temiz ve modern tasarımlar
WordPress, Shopify ve diğer platformlara dönüştürmek için mükemmel
Ücretsiz yazı tipi tabanlı simgeler
Ücretsiz yazı tipleri
Ve daha fazlası

Gymer – Health & Fitness Medicine HTML Template Web Teması ; Atletik web tasarım görseli, Vücut web tasarım görseli, Diyet web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Mağaza web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-492

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews