Furbar – Furniture eCommerce Bootstrap 5 Template Web Teması

Açıklama

Konsol tabloları, ofis sandalyeleri, TV standları, iç ürünler gibi bir şeyler döşemek için bir iş yürütüyorsanız ve işletmenize işinizi geliştirmek için çevrimiçi bir platform vermek istiyorsanız, mükemmel bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Bu bağlamda, Furbar-mobilya E-Ticaret Bootstrap 5 şablonu, mobilya satma ile ilgili bir e-ticaret web sitesi oluşturmada etkili bir çözüm olacaktır.
Furbar, tamamen duyarlı ve mobil optimize edilmiş bir bootstrap şablonudur. Böylece, herhangi bir cihazdan veya tarayıcıdan çalıştırılabilir. Önceden yapılmış bir başlık stiline sahiptir ve bu nedenle web sitesi ihtiyaçlarınızı ve stilinizi dileğiniz olarak sığdırabilir. Ayrıca, mükemmel mega menü, site ziyaretçilerinin sayfalara çok kolay erişmesini sağlar. İzleyiciler ayrıca ürünleri liste görünümü ve ızgara görünümüne göre görüntüleyebilir. Ana sayfa, özel teklifleri vurgulamak için etkili olacak, pürüzsüz metinler ve çekici görüntüler ile göz alıcı bir büyük slayt gösterisi içerir. Bu şablonun tasarımını zenginleştiren ve geliştiren diğer yönler arasında tek bir ürün görünümü, hızlı bir görünüm, bir mini araba, özellikli ürünler vb.
Bootstrap 5, HTML 5, SASS, CSS3 ve W3C onaylanmış işaretlemeyle üretilen Furbar, 02 benzersiz ev sürümüyle toplam 31 HTML sayfası içerir.
Bu becerikli web şablonu, Google yazı tipi, Font Awesome 4, Ajax iletişim formu, Swiper kaydırıcısı, yapışkan kenar çubuğu, çapraz tarayıcı uyumluluğu, vb.
Bu nedenle, bu olağanüstü web sitesi şablonunu bugün deneyin ve mobilya kusursuz bir şekilde satmak için e-ticaret işinizi çalıştırın. Size kolaylık sağlamak için mükemmel satış sonrası desteği garanti edilir. Ayrıca, zaman zaman ücretsiz güncellemeler sunulacaktır.
Görüntüler indirilebilir dosyaya dahil edilmez

Furbar – Furniture eCommerce Bootstrap 5 Template Web Teması ; Temiz web tasarım görseli, Dekorasyon web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Moda web tasarım görseli, Mobilya web tasarım görseli, İç Mekan web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-43

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews