Multipurpose HTML5 Template Web Teması

Açıklama

“Sobtheme” çok amaçlı HTML5 şablonu başarılı web sitesi oluşturma için gerekli her şeyi sağlar. Endüstri profesyonelleri tarafından tasarlanmıştır, bu şablon tamamen duyarlıdır ve en son Bootstrap 5’e dayanır. Ayrıca, hedeflerinize ulaşmak için kolayca özelleştirilebilir. Dahası, düzinelerce hazır demo verilir. Her biri, farklı konuları kapsayan birçok önceden tasarlanmış sayfa ve düzen içerir. Bir iş şirketine, tıbbi, çiftçilik, SaaS başlangıç, hayır kurumu veya bir flört web sitesine ihtiyacınız olsun, Sobtheme size yardımcı olabilir. Birden fazla ihtiyacı karşılayan bir çözüm arıyorsanız, “Sobtheme” şablonu mükemmel bir seçim olacaktır.

Multipurpose HTML5 Template Web Teması ; Tarım web tasarım görseli, Korona web tasarım görseli, Kovid web tasarım görseli, Flört web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Çiftçilik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1189

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews