Xton – eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

E-ticaret alışveriş web sitesi için
5 demo, bootstrap 5.x & sass + rtl dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Xton, e -ticaret iş web sitesi için duyarlı bir modern HTML şablonudur. Çevrimdışı veya çevrimiçi mağazaya sahip olan ve bir web sitesi kullanarak çevrimiçi ürünler sunan bireyler ve şirketler için oluşturulur. Uygun e-ticaret iş girişimleri, kozmetik, kıyafet, güzellik markaları, mevsimsel satış mağazaları, çevrimiçi satış mağazaları ve diğer ilgili iş niş web sitelerini içerir.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımı ve nihai ihtiyaçlara dayalı olarak özelleştirmeye yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 5+ Demo Varyasyonu + Daha Fazla Ekleniyor
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Ajax İletişim Formu Gönderimi
Mailchimp aboneliği
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
** Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Xton – eCommerce HTML Template Web Teması ; Giyim web tasarım görseli, Katalog web tasarım görseli, Moda web tasarım görseli, En Az web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Htmlstore web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-999

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews