Lawyers – Attorney Law Firm Web Teması

Açıklama

Avukatlar, özellikle hukuk firmaları, avukatlar, avukatlar, yasal ofisler, savunucular, hukuk avukatları, hukuk danışmanları için oluşturulan modern bir HTML şablonudur. Uygulama alanlarından vaka sonuçlarına ve ekip üyeleri sayfalarına kadar yasal bir işletme web sitesi için ihtiyacınız olan her şeyi kapsar. Duyarlı bir tasarımla birlikte gelir, böylece müşteriniz web sitenizi hemen mobil cihazlardan kontrol edebilir.
Avukatlar 5 ana sayfa varyasyonu, çoklu başlıklar, 7 uygulama alanı şablonu, 3 vaka çalışması şablonu, 3 iletişim sayfası şablonu, takım sayfaları ve daha fazlası ile birlikte gelir.
Özellikler:% 100 duyarlı tasarım
Kurumsal işletmeler için minimal ve temiz tasarım
5 ana sayfa şablonu
Video ana sayfası
3 başlık stili
Geçerli HTML5 ve CSS3
Font harika simgeler
AJAX Validasyon İletişim Formu Çalışma
Uygulama Alanları Sayfaları
Vaka Çalışmaları Sayfaları
Takım Sayfaları
3 İletişim Sayfaları
Hakkımızda Sayfa
Hakkımda Sayfa
Galeri sayfası
Blog düzenleri: Liste, ızgara, klasik
Ev kaydırıcısı
Yapışkan üst menü
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
Sosyal Medya Simgeleri
Google Yazı Tipleri Dahil

Lawyers – Attorney Law Firm Web Teması ; Kanun web tasarım görseli, Avukat web tasarım görseli, Avukat web tasarım görseli, Yasal web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, İşletme web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-19

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews