AglieTech – IT Solutions & Technology Template Web Teması

Açıklama

Aglietech – BT Solutions & Technology Tüm Servis Ajansı HTML5 Şablonu
AgileTech temiz ve modern bir HTML5 şablonudur. AgileTech, teknoloji ve BT çözümleri için mükemmel bir şekilde uygun olan modern bir HTML şablonudur. Kendi sitenizi oluşturmanıza yardımcı olan önceden tanımlanmış web öğelerine sahip şablon. AgileTech, bir BT ajansı veya endüstri gerektiren tüm BT endüstrisi özellikleriyle inşa edilmiştir.
AgileTech size en iyi ajans, uygulama, iş, dijital, BT hizmetleri, BT çözümleri, ağ çözümü, başlangıç, teknoloji şirketi, teknoloji hizmeti şablonunu oluşturmanızı sağlar.
AgileTech şablonunun tamamen duyarlı bir düzen vardır. Tüm cihazlarda% 100 duyarlıdır ve her cihazda güzel görünür! Tabletlere, iPad’lere, iPhone’lara ve küçük mobil cihazlara mükemmel uyuyor.
Ajanslar, uygulamalar, işletmeler, dijital, BT hizmetleri, BT çözümleri, ağ çözümleri, saaS, hizmetler, yazılım, başlangıç, teknoloji, bir teknoloji şirketi ve süper dostu ve% 100 duyarlı düzenlere sahip teknoloji hizmeti şablonu tarafından kullanılabiliriz. HTML5 dosyaları tamamen katmanlı ve özelleştirilebilir ve tüm öğeler gruplar halinde ve grup adına da kolayca tanımlanabilir. Aglietech – BT Çözümleri ve Teknoloji HTML5 Şablonu. Özelleştirmek kolaydır, tüm katmanlar herhangi bir değişiklik yapmayı kolaylaştırmak için iyi organize edilmiş. Düzenlerdeki her şeyi özelleştirmek için süper kolay, kendi tasarımınızı iş şablonu ile oluşturmak için öğeleri ve bileşenleri karıştırmakta özgür olacaksınız. Bu, bir sonraki projeleriniz için akıllı bir seçim olacak.
Şablon Özellikleri Tasarlanmış Benzersiz 04+ Ev Sayfaları
Temiz Tasarım
Tam duyarlı ve en gelişmiş kullanıcı arayüzü
% 100 tamamen duyarlı, web siteniz neredeyse cihazda çalışacak
Bootstrap 5.x çerçevesi
20’den fazla geçerli HTML dosyası
Son derece özelleştirilebilir
Kodlama bilgisi gerekmez
Büyük sayfa ve düzen koleksiyonu
Güzel renk
Ücretsiz Google Yazı Tipleri
Sass dosyası dahil
% 100 piksel mükemmel tasarım
Temiz ve basit stil
Pürüzsüz geçiş efektleri.
Çapraz tarayıcı optimizasyonu.
Google yazı tipi.
Uyumlu Tarayıcılar – IE9+, Chrome, Safari, Opera, Firefox
Dokümantasyon – Evet
Lisans – GPL
Sürüm – 1.0.0
Sütunlar – 4
Dosyalar Dahil – HTML5, JS, CSS3
Kullanıcı Dostu Kod
W3C doğrulaması
Temiz ve Modern Tasarım
CSS3 animasyonları
Tam duyarlı
SEO Dostu Kod
Kolayca özelleştir
Kodlama bilgisi gerekmez
Ve daha fazlası!

AglieTech – IT Solutions & Technology Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Siber web tasarım görseli, Güvenlik web tasarım görseli, Veri web tasarım görseli, Dijital web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-97

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews