Instant VA | Virtual Assistant HTML Template Web Teması

Açıklama

A) Giriş
Anında VA | Sanal Asistan HTML5 Web Sitesi Şablonu, sadece sanal yardım için yapılmış özel bir tasarım paketidir. İşletmenize yardımcı olmak için bağımsız profesyonellere en iyi yol sağlar. Anında VA, en iyi sanal asistan hizmetlerini arayanlar için şiddetle tavsiye edilir. En son teknolojiye dayanan modern, temiz, yaratıcı ve benzersiz bir tasarıma sahiptir.
Ev düzeni ve yerleşim ve 06+ geçerli HTML5 sayfa şablon tasarımları hakkında. Anında VA | Sanal Yardımcı Şablon, Bootstrap V4.0, HTML5 & CSS3 ve Sınırsız Renk Şemaları ile kodlanmıştır. Tüm modern tarayıcılar ve arama motoru dostu ile uyumludur. Bu harika şablonla sanat eserlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyin!
** b) HTML dosyaları nasıl düzenlenir? **
Ana sayfa stili, ABD stili, fiyatlandırma planı stili ve proje sayfası stili gibi 06+ özel HTML şablonları ekledik. Lütfen HTML dosyalarını Dreamweaver, Not Defad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin.
C) CSS dosyaları nasıl düzenlenir?
Style.css (varsayılan) gibi bazı özel CSS stilleri ekledik. Lütfen tüm CSS dosyalarını DreamWeaver, Not Defad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin. Örneğin, banner resimlerinizi düzenlemek istiyorsanız, stilde açık style.css ve banner görüntüsü için “.banner-con” a bakın ve stillerinizi değiştirin.
D) Renk şemaları nasıl kullanılır?
Lütfen Style.css dosyasını Anlık-VA/Varlıklar/CSS klasöründen bir metin düzenleyicisi ile açın ve kendi renklerinizi oluşturun. #0B0D29 Bu bizim birincil rengimizdir, hepsini yeni renk kodunuza arayabilir ve değiştirebilirsiniz.
E) Yük animasyonunda nasıl kullanılır?
Web sitemiz için yük animasyonunda wow.js. Önceden tanımlanmış sınıflar adını ekleyerek veya değiştirerek bunları düzenleyebilirsiniz.

Instant VA | Virtual Assistant HTML Template Web Teması ; Danışman web tasarım görseli, Randevu web tasarım görseli, Asistan web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Kurumsal web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-276

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews