Business Consulting HTML & Bootstrap Template Web Teması

Açıklama

En İyi Business Consulting HTML Şablonu, bir iş danışmanlığı firması için bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek önceden tasarlanmış bir web sayfası şablonudur. Şablon, web sayfaları oluşturmak için kullanılan standart işaretleme dili olan HTML’de yazılmıştır. Genellikle firmanın hizmetleri, ekip üyeleri, referanslar, iletişim bilgileri ve bir blog bölümleri içerir.
Şablon, danışmanlık firmasının özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir ve kapsamlı web geliştirme bilgisine gerek kalmadan profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Şablon tamamen duyarlıdır, yani farklı ekran boyutlarına göre ayarlanabilir ve firmanın markalaşmasına uygun olarak da düzenlenebilir.
Şablon, şirketle iletişim kuracak formlar, duyarlı bir gezinme menüsü ve danışmanlık firmasının önceki çalışmalarını sergilemek için bir portföy bölümü gibi özellikleri içerebilir. Ayrıca blog için şirketin uzmanlığını sergilemek için bir bölüm içerir. Bu şablon, hızlı ve verimli bir web sitesi oluşturmak isteyen küçük işletmeler, girişimler ve danışmanlık firmaları için mükemmel bir çözüm olabilir.
Özellikler: 06 Ana Sayfa (Karanlık/Işık)
Toplam 35+ iç sayfa
Bootstrap 5.x
Flatikon simgesi
Font harika simge
Piksel mükemmel
Tipografi
Kolayca özelleştirilebilir
Pürüzsüz, temiz tasarım
W3C Kodunu Doğrula
Retina Hazır
CSS SASS/SCSS uyumlu
Çapraz tarayıcı optimizasyonu.
Mobil Duyarlı Tasarım
7/24 destek
Google Yazı Tipleri
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
İyi belgelenmiş
Ve daha fazlası

Business Consulting HTML & Bootstrap Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Danışma web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-30

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews