Insuarea – Insurance Company HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Insuarea – Sigorta Şirketi HTML5 Şablonu
Insuarea HTML5 şablonu her türlü sigorta şirketi için mükemmel bir çözümdür. Güçlü bir yönetici paneli ile özelleştirmek çok kolaydır. Bu şablon, herhangi bir işletme web sitesi ile ilgili sigorta, araba sigortası, sağlık sigortası, hayat sigortası, sigorta acentesi, acenteler, finans, kredi ve tüm sigorta şirketi için özel olarak oluşturulmuştur. Bu son derece özelleştirilebilir – mobil cihazlarda harika görünüyor.
Zorlu gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak için, bir dizüstü bilgisayar, mobil veya tablet olsun, kullanıcılarınızın görüntülediği herhangi bir cihaza adapte olduğundan emin olmak için HTML şablonumuzu test ettik!
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Insuarea teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: ISUAREA, IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
+2+ blog sayfası
Toplam 15+ sayfa
Abone Olma Formu
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Insuarea – Insurance Company HTML5 Template Web Teması ; Muhasebe web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Ajanlar web tasarım görseli, Oto web tasarım görseli, Sigorta web tasarım görseli, Komisyoncu web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-329

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews