Gleam – Elegant Photography Portfolio Template Web Teması

Açıklama

Gleam, görsel hikayenizi stille anlatmanıza izin veren zarif bir fotoğraf portföyü HTML şablonudur. İster fotoğrafçı, sanatçı, fotoğraf stüdyosu, freelancer veya işinizi sergilemek isteyen başka bir yaratıcı olun, Gleam bunu profesyonel ve ilgi çekici bir şekilde yapmak için mükemmel bir HTML şablonudur.
Gleam, 14 ana sayfa varyasyonu, birden çok başlık, 18+ albüm sayfası şablonu, 10 sayfalık galeri, 4 iletişim sayfası şablonu, blog sayfası ve daha fazlası dahil olmak üzere seçebileceğiniz birçok özellik ile birlikte gelir. Bu kadar geniş bir seçenek yelpazesiyle, portföyünüzü benzersiz tarzınızı ve vizyonunuzu yansıtacak şekilde özelleştirebilirsiniz.
Şablon tamamen duyarlıdır, bu nedenle portföyünüz herhangi bir mobil cihazda olağanüstü görünür. Kitleniz bir akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstüne göz atıyor olsun, kreasyonlarınızın herhangi bir sorun olmadan tadını çıkarabilirler.
Şablon Özellikleri:% 100 Duyarlı Tasarım ve Mobil Dostu
14 ana sayfa şablonu
18+ Albüm Sayfaları: Tam ekran sürümlerine sahip ızgara ve duvar mizanpajları
10 galeri sayfası
Blog düzenleri: Liste, ızgara, klasik
Ev kaydırıcısı
5 başlık stili
AJAX İletişim Formu Çalışma
4 İletişim Sayfaları
Hakkımızda Sayfa
Hakkımda Sayfa
Fiyatlar Sayfası
SSS sayfası
Geçerli HTML5 ve CSS3
SEO optimize edilmiş
Sosyal Medya Simgeleri
Google Yazı Tipleri
Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Gleam – Elegant Photography Portfolio Template Web Teması ; Fotograhi web tasarım görseli, Fotoğraf web tasarım görseli, Albümler web tasarım görseli, Galeri web tasarım görseli, Düğün web tasarım görseli, Portföy web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-10

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews