XOOM | App Landing Page Web Teması

Açıklama

Xoom temiz ve modern bir uygulama açılış sayfası şablonudur. Uygulama açılış sayfası için ideal bir uygun olan temiz ve güzel tasarlanmış bir HTML açılış sayfası şablonudur. Xoom düzeni, bir dizüstü bilgisayar ekranı, iPad, iPhone, Android mobil veya tablet olsun, her boyutta güzel görünüyor. Amaç odaklı bir tasarıma, duyarlı düzen ve özel özelliklere sahiptir. Xoom iyi organize edilmiş ve özelleştirilmesi çok kolay. Önümüzdeki birkaç saat içinde sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!
Özellikler: 25 demo
Duyarlı tasarım
Bootstrap 4’e dayanarak
W3C Doğrulayıcı
JQuery ve CSS3 Animasyonu
Mailchimp hazır
Temiz ve Ultra Modern Tasarım
Geliştirici dostu yorum yaptı
Duyarlı ışık kutusu eklentisi
Çapraz tarayıcı uyumluluğu
900+ yazı simgeleri
Google yazı tipleri ve özel yazı tipleri
Anlaşılması Kolay DocumenationNote: Demo görüntüleri yalnızca indirme dosyasına dahil edilmeyen demo amaçlı kullanılır.
Teşekkürler!

XOOM | App Landing Page Web Teması ; Uygulama web tasarım görseli, Duyarlı web tasarım görseli, Açılış Sayfası web tasarım görseli, Appshowcase web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Css web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1075

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews