Gowilds – Travel & Tour Booking HTML Template Web Teması

Açıklama

Gowildsis Modern bir macera turları ve turlarınızı tarzda sergilemek için uygun olan HTML5 şablonunu seyahat ederek turlarınızı ve hedeflerinizi görüntülemek için dikkate değer sayfalar sunar. Seyahat acenteleri, tur operatörleri, gezi tatil rezervasyonu web siteleri ve benzersiz ve sezgisel bir arama işlevi arayan rezervasyon şirketleri için mükemmeldir. Şablonumuzla çevrimiçi varlığınızı oluşturun ve seyahat turlarınızı sergileyin, fiyatlarınızı ve özel tekliflerinizi, kullanılabilirlik takvimini, referansları ve Google haritasını görüntüleyin.
Şablon Özelliklerium 04 Ana Sayfa Sürümü
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 5 ile inşa edilmiş
Sass dahil
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Gowilds – Travel & Tour Booking HTML Template Web Teması ; Macera web tasarım görseli, Rezervasyon web tasarım görseli, Rezervasyon Sistemi web tasarım görseli, Varış Noktası web tasarım görseli, Rezervasyon web tasarım görseli, Duyarlı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-23

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews