WordPress Google Maps Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

WordPress Google Maps Plugin / Google Haritalar WordPress Eklentisi
Google Maps WordPress eklentisi, ElfSight tarafından Google Haritalar’ı web sitenize sorunsuz bir şekilde tanıtmanıza ve tüm geniş potansiyelini kullanmanıza yardımcı olur. Gerekli olduğunuz kadar çok yeri göstermek ve hepsi hakkında ayrıntılı bilgi eklemekte özgürsünüz. Gerçek hayat müşterilerinize daha yakın olmanın ve herhangi bir bağlantı yoluyla bulmak ve iletişim kurmanın daha iyi bir yolu yoktur!
Özelleştirilebilir Google Haritalar Eklentisi
Müşterilerinizin e -posta, telefon, messenger yoluyla iletişime geçmesini kolaylaştırmak veya size yol açmasını kolaylaştırmak istiyorsanız
Tüm konumlarınızı haritaya eklemek ve bilgileri şekillendirme çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, ElfSight Google Haritalar Widget’ın tüm avantajlarını kullanın
Daha fazla müşteri iletişim kurun
Herhangi bir müşteri iletişiminiz işletmeniz için önemlidir. Web sitenize ziyaretçilere adres, çalışma saatleri, telefon, e -posta ve diğer bağlantı araçları ile kendiniz hakkında ayrıntılı bilgi verin, gözlerinin önünde ve iletişim sayısını artırın.
Daha fazla gerçek hayat ziyaretçisini bulmak ve çekmek kolay kal
Yeni gerçek hayat ziyaretçilerini çekmenin size ulaşmayı kolaylaştırmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Onlara göründüğünden daha yakın olduğunuzu gösterin ve web sitenizde konumunuza bir rota oluşturmanıza yardımcı olun. Herhangi bir potansiyel ziyaretçiyi gerçek bir ziyarete dönüştürün!
Kolay Özelleştirme ile Zamanınızı Kaydet
Zamanınızı gerçekten neyin önemli olduğuna harcayın. Haritaya yeni konumlar eklemek ve farklı özelleştirme seçeneklerini uygulamak saniye sürer. 1-2-3’te müşterileriniz ve ortaklarınız için en çekici haritayı oluşturun.
Etkileşimli harita için anahtar özellikler divterse konum işaretleyicileri
Maksimum iletişim bilgilerine sahip bilgi kartı
Ziyaretçinin konumundan otomatik rota oluşturma
Tüm Google Haritalar Desteklenen Özellikler:
4 önceden tanımlanmış renk şeması
Özelleştirilebilir renkler
Birden fazla departmanı listelemek için konum paneli
Yalnızca adresini veya adını veya koordinatlarını girerek yeni bir konum ekleme
İki İşaretleyici Animasyon Türü: Bırak veya Buluş
Her tıklanabilir markör için URL yeniden yönlendirme
Bilgi kartı her işaretleyici için ayrı ayrı açılır
Normal Canlı Güncellemeler Mevcut
Handy Editor (kodlama gerekmez) Elfsight harita eklentisini olağanüstü kılan nedir? Herhangi bir kodlama olmadan en kolay ve en hızlı kurulum
En hızlı özelleştirme için duyarlı ve sezgisel editör
Birkaç üvey google haritalar eklentisinde bulunan en bilgilendirici andimpression bilgi kartları şimdi ücretsiz olarak veya canlı demoda eylemde görün!

WordPress Google Maps Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Özelleştirilebilir eklentisi, Haritalar eklentisi, Araç eklentisi, Kolay eklentisi, Elfsight eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-720

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews