Wiloke Filter Cards Elementor Addon WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Filter Cards Elementor Addon / Wiloke Filtre Kartları Elementor Addon WordPress Eklentisi
Wiloke Filtre Kartları, çarpıcı vuruş efektlerine sahip güzel kart tarzı ekranlar oluşturmanızı sağlayan güçlü bir Elementor eklentisidir. Bu eklenti ile yayınlarınızı, kategorilerinizi veya manuel olarak eklenen öğeleri, kitlenizi büyüleyecek şık, modern bir düzende sergileyebilirsiniz.
Eklentinin esnekliği, herhangi bir posta türü veya taksonomisini görüntüleyebileceğiniz anlamına gelir, bu da onu herhangi bir web sitesi sahibi veya içerik oluşturucu için önemli bir araç haline getirir. Kullanıcı dostu arayüzü ve sezgisel tasarımı ile Wiloke filtre kartları, kart tarzı ekranınızı sadece birkaç tıklamayla özelleştirmenizi sağlar.
Web sitenizin görsel çekiciliğini yükseltmek ve içeriğinizi çekici bir şekilde sergilemek istiyorsanız, Wiloke Filtre Kartları sizin için eklentidir. Bugün indirin ve çarpıcı, özelleştirilebilir kart tarzı ekranlarla web sitenizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

Wiloke Filter Cards Elementor Addon WordPress Eklentisi; eklentisi, Kart eklentisi, Filtre eklentisi, Kategori eklentisi, Seçenek eklentisi, Filtreleme eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-2

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews