Scripts Dequeuer Backend WordPress Eklentisi

Açıklama

Scripts Dequeuer Backend / Komut Dosyaları Dequeuer Arka Uç WordPress Eklentisi
Scripts Dequeuer Backend”, WordPress arka uç komut dosyalarını ve yönetim alanından stilleri dequeue etmenize yardımcı olur. Arka uç komut dosyaları ve stilleri, herhangi bir koda dokunmadan kolayca (kontrollü ortamda) ayrılabilir.
Kullanım senaryosu
WordPress kullanarak bir web sitesi çalıştırıyorsanız, site özellikleri ve işlevsellik için birkaç eklenti kullanabileceğiniz oldukça açıktır. Birçok eklenti benzer (veya aynı) kaynak kullanır ve bu kaynakların WordPress yöneticinizde birden çok kez yüklenmesi mümkündür. Kaynak (JS/CSS) işleme adları farklısa bu olabilir.
Örneğin, iki veya daha fazla eklentinin aynı CSS dosyasını ayrı ayrı yüklediği bir senaryoyu düşünün. (Diyelim ki, Fontawesome Styles sayfası). Veya iki veya daha fazla eklentinin farklı tutamak adlarına sahip aynı jQuery eklentisini kullandığı bir durum. Bu tür dosyalar birden çok kez yüklenir ve yönetici alanında ekstra yüke neden olur. Herhangi bir yönetici sayfasına her eriştiğinizde; Bu dosyalar genel sayfa yükleme süresini yavaşlatır.
Yönetici sayfası yükleme süresi, bu tür gereksiz dosyalar kaldırılarak geliştirilebilir. Bu tür dosyaların kaldırılması yalnızca sayfa yükleme süresini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda gereksiz dosyaların çatışmasının neden olduğu sorunların önlenmesine de yardımcı olur.
“Scripts Dequeuer arka uç” eklentisi, bu tür dosyaları basit ve güvenilir arayüz ile kolayca çözmenize yardımcı olur. Eklenti ayrıca, yönetici arayüzünün uygun şekilde çalışması için gerekli olan sistem çekirdek dosyalarını dequeing yapmamaya dikkat eder. Bu tür kontrollü ortamla, üçüncü taraf eklentileri tarafından eklenen CSS ve JavaScript dosyalarını güvenli bir şekilde dequeueeue edebilir.
### Nasıl çalışır
Arka uç komut dosyaları ve stilleri yerel WordPress kancaları (admin_enqueue_scripts, wp_print_scripts, wp_print_styles, vb.) Kullanılarak enqueed ise, komut dosyaları dequeuer arka uç tüm bu komut dosyalarını/stil sayfalarını algılayabilir ve WordPress yönetici alanının içinde listeleyebilir.
Tespit edilen komut dosyalarından/stil sayfalarından öğeleri seçebilir ve bunları Dequeue için ekleyebilirsiniz. Değişiklikleri kaydettikten sonra, seçilen komut dosyaları ve stil sayfaları ayrı ayrı değerlendirilecek ve listelenecektir.
Bir kullanıcı Dequeue için sistem çekirdek dosyalarını seçerse, bunlara izin verilmez ve “Dequeed değil” dosyaları olarak listelenmez. Ancak, eklenti, Dequeue için izin verilebilen veya izin verilmeyen dosyaların listesini değiştirmek için bir filtre kancasına sahiptir.
Eklenti, diğer komut dosyaları tarafından gerekli olan komut dosyalarını dequeing yapmamaya dikkat eder. Örneğin, Dequeree için JQuery’yi seçerseniz, başka bir dosya hala gerektiriyorsa, deque edilmez. Bu, diğer komut dosyalarının arızalanmasını önlemek içindir.
Neden bu eklentiyi kullanıyorsunuz?
Bu eklenti, herhangi bir koda dokunmadan arka uç komut dosyalarını tanımlamak için kullanıcı dostu ve güvenilir bir çözüme ihtiyaç duyan kullanıcılar için tasarlanmıştır.
Eklenti yalnızca arka uç dosyalarını dequeue etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda arka uçta kullanılan dosyalar, kaynakları ve bağımlılıkları hakkında net bir resim sağlar. Yönetici alanı performansı ve optimizasyonu konusunda meraklıysanız, koleksiyonunuzda kesinlikle bu kullanışlı eklentiye sahip olabilirsiniz. Pişman olmayacaksın. Arka uç ayarları ve özellikleri hakkında fikir edinmek için lütfen eklenti ekran görüntülerini de kontrol edin.
### Anahtar Özellikleri WordPress 6.2.x ile sohbet edilebilir
JavaScript sekmesi ile markasız ayarlar paneli
Arka uçta tespit edilen komut dosyalarının ve stillerin tam listesini gösterir
WordPress Native Hook kullanılarak enqueed olan komut dosyalarını ve stil sayfalarını algılar
Dequeues komut dosyaları ve stil sayfaları kontrollü ortamda
Sistem çekirdek dosyalarının Dequeue’den önlenmesi önlenir
Tüm komut dosyalarını ve stil sayfalarını bir kerede veya seçime göre dequeue etme yeteneği
“Dequeue Listesi”, “Başarılı Dequeed List” ve “Dequeed Liste” için ayrı portletleri gösterir
Her bir portlet, dosya sayısı hakkında daha iyi fikir için dosya sayımını gösterir
WordPress kodlama standartlarına göre temiz ve optimize edilmiş kod
Örnek. Pot dosyası ile% 100 çeviri hazır
Kullanım Talimatları ile Belgelenme Yardım Kılavuzu
Çoğu tema ve eklenti ile çalışır (Ücretsiz + Premium)
IE 9+ ile tüm büyük tarayıcılarda uyumlu
Makul Timecreditlerde Profesyonel Destek
Icomoon uygulamasından yazı tipi simgeleri
Değişim yeri
= Nis 03, 2023 – v1.1.0 = WordPress 6.2 ve Php 8.0.0 ile uyumluluk sağladı
Düzeltildi: Kaldırıldı Kullanımdan kaldırılmış JQuery Hazır Etkinliği
Düzeltildi: Komut dosyaları tablo satırı seçilemedi
Düzeltildi: Kaldırıldı Kullanımdan kaldırıldı Screen_icon WordPress Fonksiyonu = 1.0.0 = İlk Sürüm

Scripts Dequeuer Backend WordPress Eklentisi; eklentisi, Dequeue Styles eklentisi, Speed Optimizer eklentisi, Styles Dequeue eklentisi, Duplicate Files Remove eklentisi, Scripts Dequeue Backend eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-7

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews