Random Image Addon For Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Random Image Addon For Elementor / Elementor için Rastgele Görüntü WordPress Eklentisi
BWD Random Image Elementor Addon, web sitenizin veya blogunuzun görsel çekiciliğini geliştirmek için tasarlanmış güçlü bir eklentidir. Bu eklenti ile, web sitenizde veya blogunuzda rastgele görüntüleri kolayca görüntüleyerek içeriğinize yaratıcılık ve kendiliğindenlik ekleyebilirsiniz.
Bu eklenti, boyutları, şekilleri ve düzenleri de dahil olmak üzere görüntülerin görünümünü özelleştirmenizi sağlar. Ayrıca, medya kitaplığınız veya harici bir URL gibi görüntülerin kaynağını da belirleyebilirsiniz.
BWD rastgele Image Elementor Addon’un temel özelliklerinden biri esnekliğidir. Bu eklenti, Elementor ile sorunsuz bir şekilde entegre olur ve rastgele görüntü öğesini herhangi bir sayfaya veya gönderiye kolayca eklemenizi sağlar. Karmaşık düzenler ve tasarımlar oluşturmak için bu eklenti diğer Elementor Widget’larıyla da kullanabilirsiniz.
Bu eklenti, blogcular, fotoğrafçılar, sanatçılar ve web sitelerine veya bloglarına benzersiz bir dokunuş eklemek isteyen herkes için mükemmeldir. Portföyünüzü sergilemek, seyahatlerinizden rastgele görüntüler görüntülemek veya blog yayınlarınıza görsel ilgi eklemek isteyin, BWD Random Image Elementor Addon sizi kapsar.
Ana özellikler39 Önceden ayarlanmış maskeleme stilleri
CSS Filtresi
Başlık seçeneği
Resim Boyutu Seçeneği
Kullanımı kolay – kodlama gerekmez
Duyarlı ve SEO dostu
Elementor 2.5 ve daha yüksek için mükemmel
Temiz ve optimize edilmiş kod
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Çapraz tarayıcı uyumluluğu
W3C kodlamayı doğrula
İyi belgelenmiş
En son WordPress sürümüyle uyumlu

Random Image Addon For Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Elementor Random Background eklentisi, Değişken Resim eklentisi, Rastgele Resim eklentisi, Değişken Fotoğraf eklentisi, Resim eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-1

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews