WooCommerce Two Factor Authentication WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Two Factor Authentication / Woocommerce İki Faktörlü Kimlik Doğrulama WordPress Eklentisi
WooCommerce İki faktörlü kimlik doğrulama eklentisi, iki faktörlü bir kimlik doğrulama işlemi uygulayarak Woocommerce Giriş sayfanıza sorunsuz bir şekilde entegre olur!
FİKİR
Bir mağaza yöneticisinin satın aldıktan sonra bazı dosyaları bir müşteriyle paylaşması gerekir. Bu dosyalar müşteri tarafından onaylanmalı veya reddedilmelidir. Sonunda, müşteri eylemlerinin nedenini açıklayan bir mesaj bırakma olanağına sahip olmalıdır. Bu işlem, dosya müşteri tarafından onaylanana kadar devam etmelidir!
Nasıl Çalışır: Kimlik Doğrulama İş Akışı
Eklenti etkinleştirildikten sonra işlem basittir: Müşteri giriş sayfasına eriştiğinde, kullanıcı adı ve şifre alanlarının yanı sıra, yeni OTP alanını ve “OTP gönder” düğmesini de görecektir (giriş düğmesi OTP gönderilir)
Kullanıcı adı/e -posta girip “OTP gönder” düğmesini tıkladıktan sonra OTP’yi e -posta yoluyla alacak ve giriş düğmesi görünecektir
Müşteri daha sonra OTP’ye girebilir ve Loginhighly Özelleştirilebilir ile devam edebilir
Yönetici alanı aracılığıyla, mağaza yöneticisi OTP bildirim e -postasını, konu, hata mesajını ve daha fazlasını özelleştirebilir! Ayrıca OTP uzunluğu ve geçerlilik süresi gibi diğer parametreleri de yapılandırabilir
Şablon
OTP alan şablonu özelleştirilebilir. Şablon dosyaları tema klasörüne kopyalanabilir ve daha sonra ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir!
WooCommerce-Two-Factor-auth/şablonlar/ön uç/wp-login-form.php: Bu, WordPress admin girişinde kullanılan şablondur.
Yönetici bir eki her düzenlediğinde veya yeni bir mesaj eklediğinde, bu içerik müşteriye daha iyi geri bildirim vermek için ön uçta vurgulanacaktır. Bir müşteri bir mesaj bıraktığında aynı şeyler de olur:
Yönetici Sipariş Ayrıntıları sayfasında yeni mesaj vurgulanacaktır.
GÜVENLİK
OTP rastgele oluşturulan 12 uzunlukta bir iptir. OTP, sabit bir süre tutarı (varsayılan olarak 5 dakika) için geçerlidir, ardından süresi dolacaktır.
Brute kuvvet saldırılarını önlemek için eklenti, kullanıcının gerçekleştirdiği deneme sayısını da kontrol eder. Varsayılan olarak, 3 yanlış denemeden sonra OTP süresi dolacaktır. Tüm parametreler seçenekler menüsünden düzenlenebilir.
WPML
Eklenti, WPML çeviri eklentisini destekler. Mevcut tüm metinler, her yüklü dil için özelleştirilebilir ve çevrilebilir.

WooCommerce Two Factor Authentication WordPress Eklentisi; eklentisi, Woo eklentisi, Ticaret eklentisi, Otp eklentisi, İki eklentisi, Faktör eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-564

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews