Weather for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Weather for Elementor / Elementor için Hava Durumu WordPress Eklentisi
Elementor için hava durumu widget’ı kullanımı kolay hava tahminleri WordPress eklentisidir. OpenWeathermap API’sına dayanır ve bir miktar sınırlama içeren ücretsiz bir API anahtarı ile çalışır, ancak hizmet, genişletilmiş fırsatlar elde etmek için ücretli planlar sağlar. Eklenti, Elementor Widget üzerinden belirli bir şehir için güncel meteorolojik verileri eklemenizi sağlar. WordPress sitenizde hava kutusunu almak için dilinizi, saat diliminizi ve konumunuzu seçmeniz yeterlidir.
Widget, ihtiyaçlarınıza uygun en bilgilendirici hava durumu bloğunu elde etmek için tamamen özelleştirilebilir bir düzen ile birlikte gelir. Belirli bir yer için mevcut hava durumu içerir. Farklı hava koşullarının görüntülenmesini yönetebilir ve her biri için kütüphaneden simgeler seçebilir veya kendi simgeni SVG biçiminde yükleyebilirsiniz. Ne tür bir siteniz olduğu önemli değil, küçük bir hava bloğu bile ziyaretçileriniz için yararlı bir unsur olabilir. Bu araç özellikle seyahat acenteleri, hava istasyonları, rezervasyon veya planlama etkinlikleri veya faaliyetleri hava koşullarına bağlı olabilecek şirketler için pratik olabilir.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Widget, ihtiyaçlarınıza göre her bir öğenin görüntüsünü yönetmenizi sağlayan basit stil ayarlarına sahiptir. Hava özellikleri için renk, tipografi, metin gölgesi, arka plan rengi, sınır, kenar boşlukları ve kürekleri değiştirin. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
** Elementor için Hava Durumu Widget’ın Özellikleri ** Elementor 2.5 ve daha yüksek için mükemmel
Hava Karakteristikleri Kontrolü Görüntüle
Farklı dilleri destekler
İkon yönetimi
Esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, Elementor için Codecanyon Buyersweather Widget’a destek dahil tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.

Weather for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Engellemek eklentisi, Şehir eklentisi, Ülke eklentisi, Tahmin Etmek eklentisi, Canlı eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-636

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews