vCamp – Creative Agency & Portfolio HTML5 Template Web Teması

Açıklama

VCAMP – Yaratıcı Ajans ve Portföy HTML5 Şablonu çok amaçlı bir modern yaratıcı portföy ve ajans Bootstrap5 HTML şablonudur. VCAMP, hizmetlerini, işlerini, projelerini, bir vaka çalışmasını profesyonel ve yaratıcı bir şekilde sergilemek için her türlü kurumsal, iş, ajans, portföy, serbest çalışan, portföy ajansı, web tasarım şirketi veya web tasarımcısı ile uyumludur. VCAMP, 124+ tüm sayfa ve 150’den fazla çarpıcı eleman bloğuna sahip bir demet dahil 16 hazır ev sayfasına sahiptir. VCAMP, son Bootstrap V5’i kullanarak son derece özelleştirilebilir, hızlı yükleme, kullanıcı dostu, iyi belgelenmiş, temiz ve modern tamamen duyarlı HTML5 ve CSS3 şablonudur.
124+ tüm sayfalar
16 farklı ana sayfa
35+ portföy sayfası
150+ öğe bloğu
HTML, CSS, JS, PHP, Figma dosyaları dahildir
7’den fazla blog sayfası
Tüm e-ticaret sayfaları
Bootstrap’a dayanarak v5.0.1
Tüm ekran boyutlarında süper duyarlı.
CSS Temiz
SVG simgeleri
Çapraz tarayıcı uyumlu
Güzel ve temiz tasarım
Temiz ve yorumlanmış kod
Geçerli HTML5 / CSS3
Yapışkan menü
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Süper hızlı yük hızı
İnanılmaz 5 Yıldız Desteği
Ayrıntılı belgeler
AOS animasyonu kullanıldı
Özelleştirmesi kolay.

vCamp – Creative Agency & Portfolio HTML5 Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Bootstrap5 web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Dijital web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, HTML, JS, FIG

Ürün Kodu

VSTHM11-260

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews