TM User Blog – WordPress Front End Post Submission WordPress Eklentisi

Açıklama

TM User Blog – WordPress Front End Post Submission / Tm Kullanıcı Blogu – WordPress Front End Gönderme WordPress Eklentisi
TM Kullanıcı Blogu, tamamen özelleştirilebilir bir WordPress ön uç Gönderme Form eklentisidir.
Form Oluşturucu: Oldukça esnek form oluşturucumuzla istediğiniz kadar ön uç posta formu oluşturun. Standart WordPress blog yayınlarıyla sınırlı değilsiniz. Herhangi bir özel yayın türünü seçebilirsiniz
Form Oluşturucu, özel post meta alanlarını ve özel taksonomileri destekler. Metin kutusu, zengin metin düzenleyicisi, radyo düğmeleri vb.
Elementor Widgets: Formlar kısa kodlu herhangi bir sayfaya eklenebilir. Bunun için bir sayfa oluşturucu kullanmaya gerek yok. Ancak Elementor’u kullanmayı tercih ederseniz, özel Elementor Widget’larımızı kullanarak formları kolaylıkla özelleştirebilirsiniz. Widget’lar zengin özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir.
BBPress & BuddyPress Destek: Eklenti, BBPress ve BuddyPress eklentileriyle tamamen uyumludur. Aktivasyondan sonra, seçilen yayın formları otomatik olarak kullanıcı profili sayfalarına eklenir. Post yazarlar yayınlarını profillerinden düzenleyebilir/yayınlayabilir. Ayrıca, diğer üyelerin yazarların yayınlarını kolayca bulmalarına izin vermek için kullanıcı profillerine genel bir blog sayfası eklenir.
Ayrıca, BuddyPress üyeleri Sitewide Etkinlik sayfasındaki yayınları takip edebilir. Bir yazar yeni bir yazı yayınladıktan sonra etkinlik beslemesine yeni bir etkinlik eklenir.
Gelişmiş Eklenti Ayarları: TM Kullanıcı Blogu Gelişmiş Ayarlar Paneli ile birlikte gelir. Formların her ayrıntısını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.
Varsayılan yayın durumunu (beklemede veya yayınlanmış) değiştirebilir, gösterge paneli erişimini sınırlayabilir ve seçilen roller için WordPress Yönetici Çubuğunu kaldırabilir, sitenize uyacak en iyi stili bulmak için zengin renk seçenekleri setiyle oynatabilirsiniz.
Satır içi medya yükleme: Yazarlarınızın medya dosyalarını yayınlama içeriğine yüklemesine izin vermek için satır içi ortam yükleme özelliğini etkinleştirebilirsiniz.
Google Recaptcha: Formlarınızı yerleşik Recaptcha özelliğiyle spam ve istismardan koruyun.
Hafif: Geliştirici dostu, temiz kod. Eklenti sitenizi yavaşlatmaz. Gerekli tüm dosyalar yalnızca sayfada form varsa yüklenir. Eklenti WPMU ile uyumludur.
RTL desteği.

TM User Blog – WordPress Front End Post Submission WordPress Eklentisi; eklentisi, Bbpress eklentisi, Buddypress eklentisi, Element eklentisi, Başlangıç Aşaması eklentisi, Blog eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-355

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews