Suruchi – Fashion eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

Suruchi, moda mağazanız için temiz, modern ve minimalist bir HTML şablonudur. Moda mağazanız için bir web sitesi inşa etmek istiyorsanız, Suruchi başlamak için en iyi yerdir. Temiz çizgiler ve güzel tipografiye sahip olan bu şablon, ürünlerinizi, yeteneklerinizi ve uzmanlık alanlarınızı sunmak için mükemmel olan kullanımı kolay bir platform sunar. Suruchi, yukarıda belirtilen sektördeki herkes için uygun temiz, çağdaş ve duyarlı bir HTML şablonudur. Şimdi tek yapmanız gereken harika bir web sitesi oluşturmak!
Suruchi temiz bir koddur ve olağanüstü özellikler ve etkileyici tasarım kullanarak kendi projelerini oluşturmak isteyen geliştiriciler için kolaydır. 3 ana sayfa demosu ve toplam 25+ HTML sayfası bulunmaktadır. Suruchi’nin maksimum e -ticaret işlevlerine ve çok amaçlı bir e -ticaret web sitesi oluşturma olanakları vardır. Suruchi şablonunu kullanarak herhangi bir sorun olmadan web sitenizi hızlı bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, Suruchi moda e -ticaret şablonu en son teknoloji kullanılarak oluşturuldu. Ayrıca, daha fazla işlev çok yakında eklenecektir.
Şablon Özellikleri
—————————————— Vanilya JavaScript (JQuery Bağımlılığı Yok)
Son Bootstrap v5.0.2
HTML5, SASS, CSS ve CSS3
Blok Eleman Değiştirici (BEM)
Swiper Slider (JavaScript eklentisi)
28+ HTML sayfası
3+ ev sayfası
3+ tek ürün stili
12+ dükkan sayfası
2+ portföy sayfası
5+ blog sayfası
4+ başlık stili
3+ altbilgi stili
30’dan fazla ev bölümü
W3C, HTML kodunu doğrular
Modern ve Temiz Tasarım
Google Yazı Tipleri
SEO Dostu
Özelleştirmesi kolay
Tamamen duyarlı tasarım
Sepet yapışkanına ekle
Geri sayım ürünü
Hızlı Görünüm Ürün
Ürün Izgarası ve Liste Görünümü
Mega menü
Alt menü
Güzel Canvas Mobil Menüsü
Yapışkan menü
Zoom büyüteç
İstek Listesi sayfası
Tüm tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, IE9+, iOS cihazları, iPhone, vb. İle uyumludur.
Geliştirici dostu kod
Ve daha fazlası

Suruchi – Fashion eCommerce HTML Template Web Teması ; Giyim web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Butik web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kıyafetler web tasarım görseli, Giyim web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-235

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews