Struninn – Twitch Streambox and Chat For Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Struninn – Twitch Streambox and Chat For Elementor / Struninn – Twitch Streambox ve Elementor için Sohbet WordPress Eklentisi
Struninn – Sohbet ve Videolarla Twitch Streambox
Twitch – Stream eklentisi için Struninn, Twitch kanal videolarınızı kolayca görüntülemenizi ve sitenizdeki akışı kolayca görüntülemenizi sağlar!.
Twitch Kanal Videolarınızı ve akışınızı aşağıdaki seçeneklerden herhangi birini kullanarak gösterebilirsiniz: Şablon İşlevleri (Geliştirici Bilgisi Gerekli) – WordPress Shortsodes (Shortcode API) – Elementor Widgets (Elementor Eklentisi Gerekli) Hesabınızı bağlayın!
Twitch hesabınızı bağlayın, eklenti sizin için tüm bilgileri otomatik olarak alacaktır! Ayrıca insanları doğrudan alt sayfanıza götürecek bir abone düğmesi ekledik!
Kullanımı/Kurulumu Kolay
Bir Elementor Widget olarak, yüklemek ve kullanmak gerçekten kolaydır! Kurulduktan sonra Widget’lar Elementor Editor’da görünecektir. Bundan sonra, sadece sürükleyin ve özelleştirmeye başlayın!
Seğirme akışı
Akış widget’ını canlı akışınızı görüntülemek için kullanabilirsiniz, özelleştirme seçenekleri sohbet, otomatik oyun ve sessiz ses!
WordPress kısa kodları
WordPress yayınlarında ve sayfalarındaki widget’ları görüntülemek için kısa kodları kullanabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen DOCS WordPress kısa kodları sayfasını kontrol edin.
Twitch Videoları
Kanal videolarınızı görüntülemek için Video Widget’ı kullanabilirsiniz, özelleştirme seçenekleri videoların miktarı ve türü içerir!.
Twitch API
Twitch, kaynaklarına istekte bulunabilmek için bir başvuru kaydetmenizi gerektirir (Twitch uygulamalarının oran sınırları vardır). Daha fazla bilgi için dokümanları kontrol edebilirsiniz

Struninn – Twitch Streambox and Chat For Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Aktarım eklentisi, Element eklentisi, WordPress eklentisi, Araç eklentisi, Eklenti eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-271

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews